Przejdź do treści

O nas

Alpin24 Prace wysokościowe

Firma Alpin24 Prace wysokościowe świadczy usługi przy wykorzystaniu technik alpinistycznych które nie wymagają ustawiania rusztowań, wykorzystywania dźwigów, podnośników, co korzystnie wpływa na zmniejszenie kosztów inwestycji.

Szybkość działania

Dużą zaletą tego typu prac jest większe tempo działania niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Ma to znaczenie zarówno w pracach ciągłych (malowanie bloków, mycie elewacji itp.), ale także w pracach interwencyjnych, gdy istnieje zagrożenie życia człowieka (nawisy śnieżno – lodowe), wszędzie tam gdzie liczy się szybkość działania.

Elastyczność w działaniu

Zlecenia mogą być realizowane nad czynnymi liniami produkcyjnymi, bez potrzeby ich zatrzymywania. Prace wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych skracają czas realizacji a tym samym pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Usługi specjalistycznych prac wysokościowych lub prac do których trzeba użyć technik alpinistycznych, świadczymy na terenie całej polski!

Od kilku lat na ogólnopolskim rynku świadczymy usługi specjalistycznych prac wysokościowych. Prowadzimy różnego rodzaju zlecenia wymagające użycia technik alpinistycznych.

Obiekty

Usługi

FAQ

Najczęściej pojawiające się u nas pytania, na które odpowiedź znajdziesz poniżej!

Czy pracownicy mają odpowiednie uprawnienia?

Wykwalifikowana, w pełni wyposażona kadra. Wszystkie usługi specjalistyczne wykonujemy własną kadrą która posiada odpowiednie szkolenia i uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach.

Czy to jest bezpieczne?

Nasze usługi to w 100% Gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa prowadzonych prac.

A co z materiałami?

Pracujemy w oparciu o materiały dostarczone p[rzez klienta lub na Własnych profesjonalnych środkach oraz materiałach.

Jak szybko wykonujecie usługi?

W zależności od stopnia skomplikowania procesu, nasze prace staramy się wykonać jak najszybciej aczkolwiek zgodnie z obowiązującymi przepisami. W sytuacjach awaryjnych działamy expressowo!